Spyke
szmer.info

Napisali coś tam że jak można się cieszyć że jakaś rafineria wybucha jak to tyle emisji. I że to przecież "nie zakończy wojny". Nie chciało mi się tego nawet skomentować bo oni odpowiadają treściami też wygenerowanymi.

4
idareply
szmer.info

Można wiedzieć jaki czy to anarcholskie KMWTW?

2

A czy ktoś mu powiedział, że tak działa wolny rynek ataków rakietowo-dronowych? Gdyby wprowadzono jakieś ograniczenia, to normalnie komunizm. Poza tym odbiłoby się to na zyskach firm zbrojeniowych i PeKaBe by nie rosło.

1

You reached the end

Konfederaci nagle zatroskani ochroną środowiska i emisjami | Spyke