Napisali coś tam że jak można się cieszyć że jakaś rafineria wybucha jak to tyle emisji. I że to przecież "nie zakończy wojny". Nie chciało mi się tego nawet skomentować bo oni odpowiadają treściami też wygenerowanymi.
A czy ktoś mu powiedział, że tak działa wolny rynek ataków rakietowo-dronowych?
Gdyby wprowadzono jakieś ograniczenia, to normalnie komunizm. Poza tym odbiłoby się to na zyskach firm zbrojeniowych i PeKaBe by nie rosło.
1
Konfederaci nagle zatroskani ochroną środowiska i emisjami | Spyke
Spoko, jeden fanpejdż "anarchistyczny" generujący swoje treści w AI też już zdefekował.
W jakim sensie zdefekował?
Napisali coś tam że jak można się cieszyć że jakaś rafineria wybucha jak to tyle emisji. I że to przecież "nie zakończy wojny". Nie chciało mi się tego nawet skomentować bo oni odpowiadają treściami też wygenerowanymi.
Można wiedzieć jaki czy to anarcholskie KMWTW?
Myśl Anarchistyczna. Nie chciałam promować bo to naprawdę żałosne miejsce.
ZACZĘŁO SIĘ?
A czy ktoś mu powiedział, że tak działa wolny rynek ataków rakietowo-dronowych? Gdyby wprowadzono jakieś ograniczenia, to normalnie komunizm. Poza tym odbiłoby się to na zyskach firm zbrojeniowych i PeKaBe by nie rosło.