Zlikwidowali parking przed magistratem. Radna zaparkowała lexusem na chodniku i zablokowała dostęp do ławki
cross-postowane z: https://szmer.info/post/14491939
Po likwidacji parkingu przed magistratem radna Małgorzata Potocka zaparkowała lexusem na chodniku, częściowo zastawiając ławkę przy nowym zieleńcu przed urzędem.
https://lovekrakow.pl/zlikwidowali-parking-przed-magistratem-radna-zaparkowala-lexusem-na-chodniku-i-zablokowala-dostepOpen linkView original on szmer.info
Konfederacja przeciw nielegalnemu parkowaniu? Mimo wszystko trochę bawi.