Berkowicz wyśmiewając grafikę o tym, że Konfederacja kłamie, kłamie pisząc, że jest to grafika według danych Demagoga
Tak naprawdę pewnie technicznie nie kłamie, tylko na wszelki wypadek nie sprawdził, czy grafika jest prawdziwa. Tylko że nie ma to większego znaczenia.
Martwi mnie, że ktoś uznał, że ta 3 kolumna jest potrzebna.
To że gość bredzi, to dzban, to każdy wie.
Dlaczego jednak on żyje na koszt polskiego podatnika? Może niech idzie w ślady Maxa Kolonko albo innego oszołoma, nagrywa swoje filmiki w piwnicy i żyje ze zbiórek. Polskiego podatnika nie stać na utrzymanie takiej osoby.