Spyke
eduardmreply
lemmy.world

N-am fost, dar presupun că e mai superb. Păcat e că vin mai mulți oameni vara și na, mai mult gunoi și maneliști

1
imvlreply
feddit.ro

Dacă erai pe Reddit și ziceai ceva de maneliști îți era sters mesajul )))

3

You reached the end

Lacul Bodi, Ferneziu | Spyke