Co się zmieniło? Co robię źle?
Działało i nie działa, teraz się to robi jakoś inaczej niż wspominając społeczność z zewnątrz? Zauważyłem przypadkiem na moim poście który miał wylądować w śmieciarce.
Działało i nie działa, teraz się to robi jakoś inaczej niż wspominając społeczność z zewnątrz? Zauważyłem przypadkiem na moim poście który miał wylądować w śmieciarce.
Ty działasz tak jak być powinno. Kwestia jest taka, że Szmer posiada zarówno użytkownika, jak i społeczność o tym samym adresie. Lemmy i PieFed różnicują między ! dla społeczności i @ dla użytkowników, ale Mastodon nie ma ! i robi wszystko w @.
Efekt: kolidują nazwa użytkownika z nazwą społeczności. Próbujesz zapostować na magazynie a zamiast tego wołasz nieaktywnego użytkownika.
Nikomu z Mastodona nie udało się zapostować w niniejszej społeczności. Federację Mastodona należałoby testować innym magazynem... (oznaczam @[email protected] )
Nie wiem, czy tę społeczność uda się w tej kwestii sensownie naprawić - sprowadza się ona do zawartości zdalnych Mastodonów itd....
OK, ale… jestem pewien, że kiedyś działało. :> Oraz… to też nie koniecznie jedyny problem bo tak samo nie działa mi wołanie z mastodona szmerowej śmieciarki… czy taki użyszkodnik też istnieje? :>
A to już inna sprawa...
🤯
Odpowiedzi nie dochodzą
@[email protected]
Które odpowiedzi?
W szeroko rozumianym międzyczasie się pobawiłem.
Wiadomości prywatne nie przechodzą ani w jedną ani w drugą stronę. Wspominanie społeczności sprawdzałem z m.social i z dziesion, nie funguje Mam pośledzone na masto kilka społeczności i to działało teraz jak tam popatrzę to są puste, nie tylko nie ma nic nowego, ale nie ma też starych wiadomości