kosmosbyLudrol Misja Artemis 2 wystartowała w stronę Księżycahttps://www.rp.pl/kosmos/art44091161-misja-artemis-2-w-kierunku-ksiezyca-wystartowal-statek-kosmiczny-orionOpen linkView original on szmer.info6Comments1
Czy tylko ja byłam rozczarowana transmisją. :/