Spyke
bosnia·Bosnia and Herzegovinabybasic

Dobrodošli na c/Bosnia!

Pozdrav svima!

Konačno smo pronašli alternativu Redditu, i ovdje ćemo nastaviti da vodimo razgovore o burecima i ćevapima.

Pročitajte pravila

Ako imate pitanja, slobodno pitajte u komentarima ispod.

Hvala na razumijevanju!

View original on lemmy.world
ape
lemmy.world

Bošnjo uvijek zadnji u svemu. Trebace vremena da se ljudi prebace sa reddita ovdje

3

Ako se i prebace. Ja ne vjerujem sta se sve trpi od Muska. No dobro.

1

Bacio sam link na Reddit Bosnia o ovom serveru. Nadam se da će raja doći.

1

You reached the end

Dobrodošli na c/Bosnia! | Spyke