Spyke
piefed.zip

Mnie zastanawia: skąd mam pewność, że ta cena, która teraz jest podana za odnowienie będzie obowiązywała za rok?

4
szmer.info

Powinieneś być o ewentualnych zmianach informowany na bieżąco. Jeżeli tak nie jest, przemyśl zmianę rejestratora.

2

Masz rację w tym, co piszesz, ale mi chodzi o coś trochę innego. Teraz, gdy wykupuję domenę, obiektem umowy jest tylko obecna cena. Owszem, te lepsze hostingi piszą ile będzie kosztowało przedłużenie za rok. Ale ta cena nie jest obiektem naszej umowy. O zmianie zostanę tylko poinformowany. Poza wykupieniem domeny na 10 lat z góry, nie mam żadnego sposobu, żeby mieć pewność, że kolejny rok będzie kosztował tyle, ile teraz widzę w ofercie

1
szmer.info

W tamtym roku kupiłem domenę za 1$ w tym roku 25$ za przedłużenie

2

przecież to dość oczywiste, że tak działają "domeny za dolara". Tak samo jak "pierwszy miesiąc za złotówkę" u operatora komórkowego czy dostawcy internetu.

3

Tyle to przewaznie można wyczytać z oferty, jak się jej przyjżeć. Mało kto czyta warunki przenoszenia domeny dalej...

2

Ja właśnie korzystam od lat z OVH do rejestrowania domen z tego względu, że 1) nie życzą sobie zaporowych cen za popularne końcówki typu com/net/org itd. i 2) mogę płacić w złotówkach.

2

Też mam tam w tej chwili pewnie z połowę domen.

1

You reached the end