Az első lövésnél az oroszok visszakoztak, miközben a tankból géppuskával lőttek bennünket. Balról a bokrokból repültek a Molotov-koktélok
Azt hiszem ezeknek az embereknek más elképzelésük volt a szuverenitás védelemről.
https://telex.hu/eszkombajn/2026/02/22/helyben-baranya-pecs-mecseki-lathatatlanok-1956-os-harcok-lux-antal-farkas-jozsef-joeOpen linkView original on lemmy.world