Spyke
bulgarianpolitics·Bulgarian politics - българската политикаbymediapool.bg

"Тигрите" на Борисов от "Витоша" Бистрица разпускат отбора

"Тигрите" на Борисов от "Витоша" Бистрица разпускат отбора

През 2019 година той вкара гол от дузпа, който помогна за класирането на Витоша (Бистрица) за финала в първенството на ветераните. "Бистришките тигри" победиха Лудогорец с 2:1 на своя стадион.

След това Борисов вкара хеттрик на финала срещу Нефтохимик и получи голмайсторския приз на турнира за ветерани.

https://www.mediapool.bg/tigrite-na-borisov-ot-vitosha-bistritsa-razpuskat-otbora-news312540.html
@bulgarianpolitics

View original on flipboard.social
No comments on the original post yet.
"Тигрите" на Борисов от "Витоша" Бистрица разпускат отбора | Spyke