"Тигрите" на Борисов от "Витоша" Бистрица разпускат отбора
"Тигрите" на Борисов от "Витоша" Бистрица разпускат отбора
През 2019 година той вкара гол от дузпа, който помогна за класирането на Витоша (Бистрица) за финала в първенството на ветераните. "Бистришките тигри" победиха Лудогорец с 2:1 на своя стадион.
След това Борисов вкара хеттрик на финала срещу Нефтохимик и получи голмайсторския приз на турнира за ветерани.
https://www.mediapool.bg/tigrite-na-borisov-ot-vitosha-bistritsa-razpuskat-otbora-news312540.html
@bulgarianpolitics