Spyke
szmer.info

Kisnę... 🤦‍♂️ To już zmierz do absurdu, wcześniej było tylko groteskowe... Ja wiem, że te osoby żyją w tej bańce i z tej bańki, ale proszę, wróćmy może na ziemię.

6

Wiesz co, spotkałem w życiu nieco osób tzw. Dobrej Woli, które podzielały te przekonania. A że jest to nienaukowe w naszym wartościowaniu: metafizyka, myślenie życzeniowe, antropomorfizacja – choć człek jest profesorem? Właśnie dlatego nie jestem już uniwersalistą – tj. "nieliczącym na to, że ktokolwiek wróci na «Ziemię», jako że, cóż, każde ma swoją":

1

You reached the end