Spyke

Meškanie sa stalo štandardom. Edit: Web verzia ukazuje aj meškania. Na Android cez Tusky vidím iba ten 50d príspevok

1

You reached the end

Dnes som si všimol, že ZSSK prešli z Twitter/X na Mastodon | Spyke