slovakia·SlovakiabyEfreetSK Dnes som si všimol, že ZSSK prešli z Twitter/X na MastodonView original on lemmy.world6Comments2
u/lukmly013 💾 (lemmy.sdf.org) lemmy.sdf.org1Hide 1 replyYup. It's been a while, actually. https://mastodon.social/@zssk_mimoriadne2
GGregor99 replylemmy.worldMeškanie sa stalo štandardom. Edit: Web verzia ukazuje aj meškania. Na Android cez Tusky vidím iba ten 50d príspevok1
Yup. It's been a while, actually.
https://mastodon.social/@zssk_mimoriadne
Meškanie sa stalo štandardom. Edit: Web verzia ukazuje aj meškania. Na Android cez Tusky vidím iba ten 50d príspevok