Spyke

@panoptykon @[email protected] to z grudnia podoba mi się bardziej 😅 ale rozumiem, że ta nowsza kampania ma większe szanse na dotarcie do normalnych ludzi, takich spoza naszej bańki, a to istotne.
I warto imo popracować nad jakimś praktycznym poradnikiem - jak konkretnie co zgłaszać i reagować na poszczególnych platformach. Ale o dziwo chyba rzeczywiście mniej tego, od soboty tylko raz miałam potrzebę, by coś zgłosić...Jakby sprawcy dezinfo, trollowania itp. sami się DSA wystraszyli 😂

1

You reached the end

Cyberpolicy NASK - Dezinformacja w świetle DSA - wywiad z Dorotą Głowacką z Fundacji Panoptykon | Spyke