No chyba nie powiecie, że melon usk zbuduje nową stację orbitalną w sytuacji, w które póki co nie dowozi prawie nic z tego co przez lata obiecywał i na co dostawał kasę amerykańskich podatników.
2
Koniec przerwy na orbicie. NASA wraca do spacerów kosmicznych i szykuje ISS do... emerytury | iMagazine | Spyke
Co zastąpi tą stację?
No chyba nie powiecie, że melon usk zbuduje nową stację orbitalną w sytuacji, w które póki co nie dowozi prawie nic z tego co przez lata obiecywał i na co dostawał kasę amerykańskich podatników.