srodowisko·Środowisko naturalne i inne zielone sprawybyharc Dąb był pomnikiem przyrody jedynie przez dwa tygodnie. Deweloper dostał karę za jego przycięciehttps://tvn24.pl/bialystok/bialystok-deweloper-dostal-13-tys-zl-kary-za-przyciecie-debu-ktory-przez-dwa-tygodnie-byl-pomnikiem-przyrody-st8776028Open linkView original on szmer.info11Comments4
ppfm replyszmer.infoPapieża obrażają, lewactwo! A nie, kurde, zlecenia pomyliłem... Deweloperów obrażają!4
13 tysięcy kary, to tyle co 2 m^2^ mieszkania
Deweloper się po tym nie pozbiera.
Papieża obrażają, lewactwo! A nie, kurde, zlecenia pomyliłem... Deweloperów obrażają!
w wawie to metr...