Mieli wspólnie ćwiczyć. Niemiecka policja postrzeliła żołnierza
Policja poinformowała, że została zaalarmowana z powodu mężczyzny z bronią i dlatego wysłała na miejsce kilka jednostek. Z powodu „błędnej interpretacji” na miejscu oddano strzał do żołnierza. „Jak się później okazało, zgłoszony mężczyzna z bronią był członkiem Bundeswehry, który brał udział w ćwiczeniach” – podano w komunikacie.
https://www.dw.com/pl/mieli-wsp%C3%B3lnie-%C4%87wiczy%C4%87-niemiecka-policja-postrzeli%C5%82a-%C5%BCo%C5%82nierza/a-74467183Open linkView original on szmer.info
Próba odwagi ze strony psiarskich, bo może nie do końca chcieliby, żeby wojsko im oddało...