Spyke
ida
szmer.info

Lepiej samemu przyznać się do błędu i mieć nad tym kontrolę, niż czekać, aż zrobią to media i rozpęta się burza. A przecież rząd nie może być aż tak głupi, żeby tego nie rozumieć. Więc skoro ich pierwszym odruchem jest ukrywanie, to znaczy, że często im się to udaje - a my dowiadujemy się tylko o niektórych brudach.

4

Komunikacja medialna tego rządu to jedna wielka katastrofa.

1

Może dlatego że Jarek ich olał, to teraz próbują umizgiwać się do PO.

2
szmer.info

Ciężko powiedzieć, pewnie liczy, że cokolwiek się przyklei, ale może chodzi o rp.pl: Polska rakieta uderzyła w dom na Lubelszczyźnie?

Prokuratura utajnia informacje o „niezidentyfikowanym obiekcie latającym”, którego szczątki runęły na dom w Wyrykach na Lubelszczyźnie. Według informacji „Rzeczpospolitej” była to rakieta wystrzelona z polskiego F-16, która próbowała strącić lecący dron – miała dysfunkcję układu naprowadzania.

2
rysiekreply
szmer.info

I po co to utajniać? Sami sobie problem zrobili. Jakby MON przyznało, że to się stało, i dało kontekst – takie sytuacje się zdarzają na wojnie, więc ważne, żeby Putina odstraszyć teraz skutecznie – to by była inna rozmowa. A tak dali memcenowi narrację na talerzu. 🤦‍♀️

3
Wyrakreply
szmer.info

To nie jest pierwszy raz, gdy im taka afera wybucha w twarz na ich własne życzenie. Oni nie mają pojęcia co się dzieje w internetach, bo zatrudniają rzeczników prasowych, którzy zachowują się jakby były lata 90-te.

1

To nawet nie chodzi o internety, tylko o jakieś rzetelne, uczciwe podejście do obywatelek i obywateli. Nawet w latach 90. to by był syf. Przecież podobne afery były i w PRLu, jak coś próbowali zamieść pod dywan zupełnie bez sensu.

1

You reached the end

Czy on się do czegoś konkretnego odnosi czy ma kolejny prawacki epizod fekalny? | Spyke