Spyke
sh.itjust.works

Pamiętam jak oglądałem na żywo obrady sejmu podczas debaty o wyborach kopertowych. Wszedł wtedy Kaczyńskiemu w zad tak głęboko, że aż Kaczyński musiał się zdziwić.

https://www.olsztyn.com.pl/artykul,michal-wypij-podziekowal-jaroslawowi-kaczynskiemu-posel-lewicy-przypomnialo-mi-sie-lubudubu-z-misia-barei,29378.html

W poprzednich wyborach moja rodzicielka stwierdziła, że będzie agitować za PiS w moim kierunku sugerując głosowanie na Wypija. Taki młody i dynamiczny. Spytam czy w następnych nie zagłosuje na niego.

A pomyśleć, że kiedyś polewał piwo w Luzaku i o Herosach można było pogadać. Szkoda, że się tak skukiził.

1

A pomyśleć, że kiedyś polewał piwo w Luzaku (...)

Nie spodziewałem się jeszcze jednego nawiązania do nazwiska xd

2

You reached the end

Był posłem Gowina, teraz kandyduje z list KO | Spyke