Problem raczej po stronie administracji mobilizon'a - instancja nie działa po prostu. Pewnie adminom znudziło się adminowanie za darmo/skończyły się im środki, trochę norma w fediwersum. (Oczywiście nie umniejszam osobom admińskim, administrowanie socjalką za darmo to gigantyczna praca)
Potwierdzam, domena (mobilizon.pl) się nie rozwiązuje w DNSie. AFAIR, mobilizon.pl utrzymywało @ftdl .
Można to obejść – jeśli jesteś na *IXie (Linux, *BSD, ...), to w pliku /etc/hosts można dodać ręcznie rozwiązanie do ostatniego znanego IP:
Problem raczej po stronie administracji mobilizon'a - instancja nie działa po prostu. Pewnie adminom znudziło się adminowanie za darmo/skończyły się im środki, trochę norma w fediwersum. (Oczywiście nie umniejszam osobom admińskim, administrowanie socjalką za darmo to gigantyczna praca)
Już powinien działać
Ja teraz stronę widzę (wybrakowaną, ale jest), ale nie mogę się zalogować…
Potwierdzam, domena (mobilizon.pl) się nie rozwiązuje w DNSie. AFAIR, mobilizon.pl utrzymywało @ftdl . Można to obejść – jeśli jesteś na *IXie (Linux, *BSD, ...), to w pliku
/etc/hostsmożna dodać ręcznie rozwiązanie do ostatniego znanego IP:Domena jest w trakcie jakichś zmian, może transfer pomiędzy rejestratorami? @[email protected] dacie znać co się dzieje?