wolnyinternet·wolny internetbyharc Założyciel Spotify, Daniel Ek, inwestuje 600 mln euro w startup związany z technologią wojenną; niektórzy muzycy odeszli od Spotifyhttps://kontrabanda.net/r/daniel-ek-helsing-inwestycja-spotify-600-mln-euro/Open linkView original on szmer.info10Comments2
INeedMana piefed.zipNie wiem. Z jednej strony popieram rozwój europejskiego przemysłu. Z drugiej rzeczywiście szkoda, że to przemysł wojenny Z trzeciej, Spotify jest jak Google, niech żyje Bandcamp!2
Broda szmer.infoNo, zarówno my jak nasi znajomi się wymiksowaliśmy ze Spoti w zeszłym tygodniu z tego powodu2
Nie wiem. Z jednej strony popieram rozwój europejskiego przemysłu. Z drugiej rzeczywiście szkoda, że to przemysł wojenny
Z trzeciej, Spotify jest jak Google, niech żyje Bandcamp!
No, zarówno my jak nasi znajomi się wymiksowaliśmy ze Spoti w zeszłym tygodniu z tego powodu