Spyke
feddit.ro

extrem de interesant. e usor sa judeci din exterior fara sa intelegi contextul si dificultatile comunitatii.

3

Si lumea se ia de rromi ca isi fac palate. Aparent s-au integrat destul de bine

2

You reached the end