Uromania·RomaniabyUsernume Mândrie și Beton - după 10 ani - Centrul de Fotografie Documentarăhttps://cdfd.ro/povesti/mandrie-si-beton-dupa-10-ani/Open linkView original on lemmy.world4Comments4
mmay_pretender feddit.ro1Hide 1 replyextrem de interesant. e usor sa judeci din exterior fara sa intelegi contextul si dificultatile comunitatii.3
UUsernume replylemmy.worldSi lumea se ia de rromi ca isi fac palate. Aparent s-au integrat destul de bine2
extrem de interesant. e usor sa judeci din exterior fara sa intelegi contextul si dificultatile comunitatii.
Oameni care au facut lucruri extraordinare cu ce au avut
Ce palate si-au facut oamenii pe acolo :o
Si lumea se ia de rromi ca isi fac palate. Aparent s-au integrat destul de bine