Francja odchodzi od podlewania deszczówką [zakazane będzie pobieranie wody z dachów zawierających toksyczne materiały jak azbest lub ołów]
https://wiadomosci.wp.pl/francja-odchodzi-od-podlewania-deszczowka-od-lipca-mozliwe-wysokie-kary-7161260473953248aOpen linkView original on szmer.info
Tytuł to clickbait - chodzi o to, że zakazane będzie pobieranie wody z dachów zawierających toksyczne materiały jak azbest lub ołów.
Dziękuję za podsumowanie.
O, dzięki - właśnie czegoś takiego się spodziewałem, ale nie miałem czasu drążyć tematu i wrzuciłem bezmyślnie.
Trudno mi znaleźć cokolwiek sensownego w oryginalnym języku na ten temat, raczej w portalach "newstainmentowych". Na pewno się tym zajmę w wolnej chwili
What a time to be alive