Spyke
eesti·Eesti (Estonia)byboonhet

Uue Eesti kommuuni ka kuhugi teeme?

Lemm.ee läheb kuu lõpus kinni (postitust linkida ei viitsi, Meta communitys oli vist). Eesti kommuun pole muidugi teab kui aktiivne, aga vahest ikka tore lugeda kui keegi (Perestroika) midagi postitab. Pluss äkki kui reddit veel rohkem ära pöörab, tuleb meile lõpuks rahvast juurde ka.

Erinevaid Lemmy instantse on küll ja veel, variant ka PieFed-i kolida näiteks (födereerub ilusti Lemmyga)

Vajadusel võin ise (üsna laisk) moderaator olla.

View original on lemm.ee
boonhetreply
lemm.ee

Ma pole ise jõudnud proovida, aga räägitakse, et PieFed-il on paremad modereerimistööriistad. Samas hetkel rohkem süveneda pole jõudnud. Peaks sinna ka ühe konto tegema ja ära proovima mis reaalsed erinevused on.

1

lemmy valikud: suppo.fi (soomlaste) sh.itjust.works (lihtsalt tavaline) lemmy.world (endine eesti komuun kus lingib siia) võib teha ka ise oma serveri

1

You reached the end

Uue Eesti kommuuni ka kuhugi teeme? | Spyke