PrivateNoob replysopuli.xyzAz óvodában azt mondta a tanítónéni, hogy a jobb az jót jelent. Biztos itt is ez van, ugye? /s1
Lesz még ilyen?
Igen, minden heten szervez Hadhazy keddenkent. Hnap, kedd 17 óra, Fővám tér!
kéne
Hoppá! Mi a lore?
24.hu - Lex Lánczi: jöhet az Orbán-féle tisztogatás
Az óvodában azt mondta a tanítónéni, hogy a jobb az jót jelent. Biztos itt is ez van, ugye? /s