Spyke

Igen, minden heten szervez Hadhazy keddenkent. Hnap, kedd 17 óra, Fővám tér!

4

Az óvodában azt mondta a tanítónéni, hogy a jobb az jót jelent. Biztos itt is ez van, ugye? /s

1

You reached the end

Kossuth ter | Spyke