sromania·Romaniabys0k Ne-am dusAvand in vedere rezultatele putem spune cu siguranta ca Romania s-a dus pe sfanta pula. Dezamagitor.View original on lemmy.world1Comments2
Cătă mstdn.ro1Hide 1 reply@s0k Un pic cam târziu pentru comentariul ăsta, dar eu încă pe atunci aveam un feeling că va fi bine. Se pare că chiar așa va fi.1
@s0k Un pic cam târziu pentru comentariul ăsta, dar eu încă pe atunci aveam un feeling că va fi bine. Se pare că chiar așa va fi.
Nu am reușit să mă conving până aseară, mă bucur când nu am dreptate