Spyke
mstdn.ro

@s0k Un pic cam târziu pentru comentariul ăsta, dar eu încă pe atunci aveam un feeling că va fi bine. Se pare că chiar așa va fi.

1

Nu am reușit să mă conving până aseară, mă bucur când nu am dreptate

1

You reached the end

Ne-am dus | Spyke