Spyke
lemmy.world

Super, upam da se bo počasi tudi (SLO) fediverse razživel.

2

Večino časa sem bolj pod statusom "lurker", vendar se bo treba potrudit in začet objavlat, da pridobimo člane

2

Hm, tole je pa kr nadležno da je tako razdrobljeno. Že tu je ang/slo verzija pol ja pa še na več instancah.

1

You reached the end

Slovenci na fedivers-u | Spyke