Spyke
szmer.info

Nadal w miarę nisko, ciekawe jak długo, z zagranicy słychać że zakażenia rosną

3

spodziewam się, że nisko będzie mniej więcej do połowy września sądząc po dzisiejszych informacjach. Szkoda tylko że szczepionka będzie w polowie września w USA (bo tak chciało FDA), a u nas to nawet nie wiem. Liczyłem na zakeczapowanie jeszcze przed falą

3

You reached the end

Wykres SARS-Cov2 w warszawskich ściekach [07.08.2023] | Spyke