A Fidesz szerint az ember férfi vagy nő, ebben a sorrendben
a meglepő rész az volt, hogy középtájt elejtik, hogy vay sándor, 1800-as évekbeli gróf, író, utazó nőként lett anyakönyvezve, a fideszes városomban út van róla elnevezve
https://hatter.hu/hirek/a-fidesz-szerint-az-ember-ferfi-vagy-no-ebben-a-sorrendbenOpen linkView original on lemmy.world