Юруков: питайте и настоявайте, не се отдавайте на нихилизма
В градската среда, ако нещо ви се струва, че не наред, то почти сигурно не е и трябва да му се обърне внимание.
https://yurukov.net/blog/2025/ne-na-nihilizma/Open linkView original on feddit.bg