Spyke
harcreply
szmer.info


(OC, nie mówcie mojemu pracodawcy).

5

Nie wiem czy się cieszyć, że moja lokalna Łódzka Kolej Aglomeracyjna ma z Newagiem "poukładane" i dzięki temu pociąg nie zatrzyma mi się w polu, czy jednak wkurzać, że jako jeden z największych odbiorców Impulsów nie chciała się nawet zająknąć o sprawie bo "ich to nie dotyczy".

3
rysiekreply
szmer.info

Wkurzać się. "Poukładane" może być do czasu. To, czy pociąg się zatrzyma, czy nie, nie powinno zależeć od Newagu.

2

Nie no, jasne, pytanie retoryczne. Zawsze mnie wkurza to, kiedy ktoś nie chce zabrać głosu w ważnej sprawie.

Po prostu z zupełnie przyziemnej perspektywy cieszę się, że przynajmniej moje pociągi nie stają w polu. A jednak w jakimś sensie życzę ŁKA, żeby taki incydent jej się zdarzył. Tylko znów: nie chciałabym być wtedy na pokładzie tego pociągu i np. spieszyć się z kotem do weterynarza.

2

You reached the end

Opolski Impuls ma problem z uruchomieniem | Spyke