Młodzi mężczyźni na prowincji zostali sami. „Odjechały nam kobiety. Dosłownie i w przenośni”
Narobili dziewczynom bigosu w głowach. Wmówili, że geje mogą mieć dzieci, a miejsce kobiety jest poza domem. Przydałaby się jakaś wojna, żeby zrozumiały, że jest inaczej - mówią samotni mężczyzny, skarżąc się na bezkobiecie.
https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/samotnosc-mlodych-mezczyzn-gdzie-sie-podzialy-kobiety-berkowicz-o-bezkobieciu/j8329tsOpen linkView original on szmer.info
Polscy mężczyźni na śmietnik historii
Trochę tak, a trochę - od kogo mają się uczyć, kiedy zawodzi ich system edukacji a każda sensowna osoba z ich otoczenia ucieka do większego miasta?