mwiadomoscibymisk Znaleźli 1800 kg "lewego" mięsa do kebaba. Wielka akcja bydgoskiej policjihttps://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,31502071,znalezli-1800-kg-lewego-miesa-do-kebaba-wielka-akcja-bydgoskiej.html?Open linkView original on szmer.info6Comments4
ggfle szmer.info2Hide 2 repliesO cyk, kolejny artykuł do mojej kolekcji linków podsyłanych osobom dziwiącym się jak ja mogę unikać mięsa3
Kto to rozprowadzał, kto kupował?
Smacznego
O cyk, kolejny artykuł do mojej kolekcji linków podsyłanych osobom dziwiącym się jak ja mogę unikać mięsa
To dlatego, że nie znasz historii z podziemia falafelowego.
W sumie chętnie poczytałbym o tofu underground