Spyke

"Zjedz banana" to dobre tłumaczenie angielskiego "eat the rich", zdaje się czbert robiła takie wlepki

7
lemat_87reply
szmer.info

Jakiś banan rozjebał się i nie żyje, jakiś czas temu była taka sytuacja z jakimś znanym dzieciakiem jakieś celebrytki w żółtym renault (tak mnie obchodzą znane osoby, że bardziej pamiętam markę auta)

4

You reached the end

Musik | Spyke