Стотници и десятници: Купения вот е проста и добре сработила схема
Не е нищо ново, но може би малко хора разбират как функционира механизма... Със сигурност опозицията го подценява.
https://zaistinata.com/%d1%81%d1%82%d0%be%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%86%d0%b8-%d0%b8-%d0%b4%d0%b5%d1%81%d1%8f%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%86%d0%b8-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%b2%d0%be%d1%82-%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be/Open linkView original on feddit.bg
@mapto Тя си работи от отдавна.
Със сигурност, но някои я прилагат на моменти, други не пропускат.