Spyke
hungary·Hungarybykuneho

Tervek a hétre?

Meló? Szabadság? Kertészkedés? Remény, hogy a héten forróság lesz, mert raknátok ki a koviubit?

Részemről ez a hét még gálya (meg a kövi legeleje), aztán szabadság + Kraftwerk koncert.

View original on lemmy.world

Szabadsag utan ujra munka :( Jo volt hazalatogatni, csak kegyetlen meleg volt :D

2

Szeretnék a héten elkezdeni kicsit lekoccanni a redditről. Kicsit úgy érzem, hogy eléggé rácsavarodtam és nincs szükségem arra a mennyiségű infóra, ami ott szembejön. Meghallgattam egy nagyon jó podcastot, amiben többek között filozófiáról, vallásról volt szó. Talán kicsit többet kellene foglalkoznom ilyen témákkal.

2

Na, a Kraftwerk koncertre én is ellátogatok majd. Amúgy főleg nyaralás Hajdúszoboszlón, meg vezetés (friss a jogsim) lesz a jövő heti program.

1

You reached the end

Tervek a hétre? | Spyke