Comunitate feddit.ro
Salut, am început sa pun bazele unei instante dedicate comunității romanești, e încă la început dar ma aștept ca in timp sa devina o alternativă buna la r/Romania.
Salut, am început sa pun bazele unei instante dedicate comunității romanești, e încă la început dar ma aștept ca in timp sa devina o alternativă buna la r/Romania.
Mulțumim!
Cheers!
Salut! Jerboa (aplicatie Android) nu ma lasa sa ma loghez pe
feddit.rodeoareceServer version (0.17.4) too low. E posibil sa updatezi serverul in viitorul apropiat? Multumesc!Astept versiunea 18.1, care are si functionalitatea de captcha.
Multumim pentru update!
Oki doki, o inițiativă bună.