Spyke
feddit.ro

Salut! Jerboa (aplicatie Android) nu ma lasa sa ma loghez pe feddit.ro deoarece Server version (0.17.4) too low. E posibil sa updatezi serverul in viitorul apropiat? Multumesc!

3
versareply
feddit.ro

Astept versiunea 18.1, care are si functionalitatea de captcha.

4

You reached the end

Comunitate feddit.ro | Spyke