Elment ötmilliárd forint, de Makón és a környékén most is túl sok az arzén 32 ezer ember ivóvizében
Legalább lesz majd kertecske a kék konténer helyén.😊
Persze csak akkor ha már minenki arzénmérgezést kapott, de legalább lesz kert.
https://telex.hu/belfold/2024/06/30/mako-kornyeken-32-ezer-ember-vezetekes-ivovizeben-sok-az-arzenOpen linkView original on lemmy.world
Adjatok még 5 milliárdot, eskü megoldjuk tesó, csak még 5 kéne, pls.