A turisztikai ügynökség elnöke elárulta: másfél milliárd forintba került a Budapest Influenszer Trip
Szép összeg. Még jó, hogy ezt a pént inkább a rászoruló influencereknek adják és nem költik olyan hülyeségekre, mint mondjuk az oktatás vagy EÜ.
https://444.hu/2024/07/01/a-turisztikai-ugynokseg-elnoke-elarulta-masfel-milliard-forintba-kerult-a-budapest-influenszer-tripOpen linkView original on lemmy.world
Ebből hol van amúgy lenyúlva? Simán csak Ráhelnek veszünk barátokat vagy van valami bonyolultabb dolog mögötte?
Pl a Tiborcz hotelében szálltak meg, meg ilyenek: https://telex.hu/zacc/2024/05/23/inflenszerek-magyarorszagon-mtu-orban-rahel-utazo-blogger-kefaya-qat
Aztán ki tudja, hogy mennyivel drágább egy szoba ha az állam fizeti mintha arra járna egy random turista.
🤷♂️ Ha tudnánk, hogy mi van azokban a fejekben. Lehet, hogy csak kellenek a barátok.
Hont: "Ezt az országot ennél nem lehet jobban vezetni"