Spyke

Ravno na poti v Prago. 3 dni službeno, 4 pa dopusta.

Aprila sem bil na Tajskem na Krabi dva tedna dopusta pa mesec remote dela od tam. Na parih lokacijah je blo res sanjsko.

2

Super, uživaj. Jaz pa aprila na Tenerifu - je tudi bilo odlično

1
lemmy.world

uživaj, pa pazi na štirikolesnike ker letos jih pa ze vsak ta drugi tam renta :)

2

Mja jih je res kr dost, ampak še vedno jih ni čez (vse variante) električnih skirojev.

1

You reached the end

Dopusti | Spyke