romania·Romaniabywaffle Eurostat: România are pentru a patra lună la rând cea mai mare inflație din UEhttps://www.digi24.ro/digieconomic/macro/eurostat-romania-are-pentru-a-patra-luna-la-randcea-mai-mare-inflatie-din-ue-18713Open linkView original on feddit.ro4Comments