Spyke
pszczelarstwo·Pszczelarstwobyldawid

Przywitaj się

Proponuję TU stworzyć kącik, gdzie będziemy mogli się króciutko przedstawić tak - by zawiązać (być może), jakąś wspólną zażyłość. Proponuję format: Imię/ skąd/ pokrótce zainteresowania inne/ no i ... co nas tu sprowadziło :)

View original on szmer.info
szmer.info

Jako pierwszy i “ociec założyciel” tematu :P mam niewątpliwą przyjemność się pokrótce przedstawić i tak: na imię dali mi Leszek lokalizacja - TrzyMiasto. Zainteresowania to telefony na Androidzie, wędkarstwo, dmuchawki PCP no i na emeryturze - przypomniałem sobie o pszczołach. Amatorska pasieka “działkowa”(5 rodzin) w okolicach Liniewa na Kaszubach. Pojawiłem się tu za namową/ może z przekory a na pewno - z ciekawości :D Jestem uczestnikiem dwóch for pszczelarskich oraz forum.android.com.pl

3
ldawidreply
szmer.info

A witam i ja serdecznie. Miło mi poznać. Ten plac boju(fedi) jest dla mnie dokładnie ... nowym doświadczeniem. Dotychczas obracałem się na innych silnikach. A wątek ten powstał z myślą o konsolidacji naszej społeczności tak, abyśmy czuli się tu jak w rodzinie. Powodzenia z "muchami" 🫢

2

+1 "dziewczyny" brzmi jakoś obleśnie dla mnie

2

A witam Kolegę i dziękuję za obdarzenie od razu zaufaniem. Postaram się go nie zawieść :)

1

You reached the end

Przywitaj się | Spyke