Spyke

Vskutku smutne. Ukazalo sa co sme za narod. Ano, su tu aj nepomyleni a rozumni ludia - ale evidentne v mensine...

1

Gratulace! Ale nebojte, v dalších volbách se k vám přidáme, až místní idioti zvolí Babiše. Třeba pak přijde i nějaký podobný prezident, ale to je za mě už jen taková třešnička.

1

Je to smutné, ale už nejaký čas mám pocit, že svet speje do kravskej r**I. Zase sa bude musieť resetnúť nejakým celosvetovým konfliktom.

1

You reached the end