Spyke

Predlog vladi: Vladna prisotnost in komunikacija v omrežju Fediverse / Mastodon

cross-posted from: https://lemmy.ml/post/1941658

»Predlagam vladi, da uvede komuniciranje tudi preko odprtega in decentraliziranega omrežja fediverse in njenih strežnikov (npr. Mastodon, Calckey,..). Komunikacijski protokol ActivityPub je standardiziran s strani W3C (World Wide Web Consortium) in je vanj vključenih že preko 20 000 strežnikov.«

https://predlagam.vladi.si/predlog/16693Open linkView original on lemmy.ml

You reached the end