Spyke
szmer.info

Mi się wydaje czy jak się tunpisze komentarz to on dostaje automatycznie boosta od autora? To gupio tak więc wycofałem, ale może to tak z natury? Znaczy o tę strzałeczkę mi chodzi. Tu też będzie?

1

Plusy i minusy na Lemmym i /kbinie są dosłownie takie jak na Reddicie i Wykopie. Społeczność Lemmiego musi jakoś rozgłaszać treści, a to podpada pod „podbicie” mastodonowe. „Podbicia magazynowe” /kbin nie zalicza do podbić.

1

Tak, ale chciałem się upewnić czy to nie jest tak, że jakimś głupim missclickiem czy innym skrótem sam sobie „podbiłem” komentarz co jest trochę no… wiocha no :D

1

You reached the end

Test federacji kbin.social - szmer | Spyke