Spyke
Yodadidasreply
lemmy.world

Luam pulsul comunitatii de Ro. Oare are potential Lemmy printre romani?

2
sergiureply
lemmy.world

Pare cam pustiu pe aici, deși dacă țin bine minte lumea era destul de pro blackout pe /r/Romania.

2

Problema e ca sunt si multe alternative, lemmy fiind doar una din ele. Plus ca n-am vazut discutii pe r/Romania despre alternative.

1

You reached the end

Salutari? | Spyke