Spyke

Właśnie czekam aż zaakceptują moją aplikację. Godzinę temu miałem pierwszy kontakt z fediversem. Ciekawy jestem jak się to rozwinie.

1

Właśnie

Ostatnio wstawiłem tu świetnego furasowego mema i ciągle mnie żaden idiota nie zwyzywał

Jak tu żyć?

5
magmaus3reply
szmer.info

Szmer to inna instancja lemmyego (tak jak lemmy.world), i można obserwować społeczności z innego konta.

2
reddthat.com

Mówi mi, że jestem niezalogowany Jestem zalogowany tutaj Tam muszę być jakoś osobno zalogowany, żeby z mojego konta tu obserwować polskie społeczności tam?

1

Nie trzeba, można to zrobić na istnejącym koncie, na przykład na instancji na której jesteś. Możesz skopiować link do społeczności i wkleić w wyszukiwarce na twojej instancji, lub wyszukać ![społeczność]@szmer.info, zamieniając [społeczność] na nazwę społeczności.

1

You reached the end

Co tu tak cicho? | Spyke