Spyke
szmer.info

Co złego w wydaniu tej gierki na steamie? Nie grałem w to nawet, mam swoje problemy ze steamem, ale gdzie tutaj jest śmierć tej gry?

1
Podrybanreply
szmer.info

Jest napisane w tekście, że cały zespół developerski wiedział, że wypuszczenie gry na Steamie będzie się wiązało z review-bombingiem, a CEO się tym nie przejął. Skutek tego jest taki, że Overwatch 2 ma jedną z najniższych ocen w historii Steama, a to nie może być dobre dla gry, zwłaszcza takiej głośnej i tak dużego studia.

1

Niskie oceny zniechęcają graczy do gry, bez graczy nie ma rozwoju gry, zysków, etc. A skoro Overwatch będzie sobie kiepsko radził, to po co grę utrzymywać?

1

You reached the end

Overwatch 2 na Steam — były CEO Activision Blizzard posłał grę na śmierć | Spyke