hmoldova·Moldovabyhieroglyph NorocPostare de proba, sa vad cum functioneaza Drop a message if you can see thisView original on lemmy.world3Comments3
bbutwhyishischinabook lemmy.worldNoroc! Se funcționează bine, pot să văd postarea ta. Îmi pare rău pentru greșeli, am locuit în RM până câteva ani în urma dar nu-s moldovenesc deci limba româna mea este rău.1
Noroc! Se funcționează bine, pot să văd postarea ta. Îmi pare rău pentru greșeli, am locuit în RM până câteva ani în urma dar nu-s moldovenesc deci limba româna mea este rău.
Hai că-i bun :D
Salutare