Spyke

Noroc! Se funcționează bine, pot să văd postarea ta. Îmi pare rău pentru greșeli, am locuit în RM până câteva ani în urma dar nu-s moldovenesc deci limba româna mea este rău.

1

You reached the end

Noroc | Spyke